Lihtne meetod lõpetada suitsetamine ilma tahtejõuta

Allen Carr
Tõlkija: Tormi Kevvai

Kirjeldus

Allen Carr oli üle kolmekümne aasta ahelsuitsetaja. 1983. aastal läks ta ilma võõrutusnähtudeta, tahtejõudu kasutamata ja kaalu lisandumiseta kuuekümnelt kuni sajalt sigaretilt päevas nullile. Ta taipas, et oli avastanud selle, mida kogu maailm ootas – lihtsa meetodi (Easyway) suitsetamisest loobumiseks –, ja võttis endale missiooni päästa kogu maailma suitsetajad.

Tänu oma meetodi fenomenaalsele edule saavutas ta rahvusvahelise maine kui üks maailma tähtsamaid suitsetamisest loobumise ekspert ja tema keskuste võrgustik katab nüüd kogu maailma. Tema esimest raamatut, Allen Carri „Lihtne meetod lõpetada suitsetamine”, on müüdud üle 14 miljoni eksemplari. See on endiselt ülemaailmne bestseller, mida on avaldatud enam kui 40 keeles. Sajad tuhanded suitsetajad on edukalt suitsetamisest loobunud Allen Carri’s Easyway (Lihtsa Meetodi) keskustes, kus garanteeritakse, et teil on lihtne suitsetamisest loobuda või saate oma raha tagasi.

Allen Carri geniaalset lihtsat meetodit (Allen Carr’s Easyway) on edukalt rakendatud ka paljude selliste sõltuvuste nagu alkoholi-, hasartmängu-, suhkrusõltuvuse ja paljude teiste probleemide puhul, nagu näiteks kaalujälgimine, võlad.

Veel
Kirjastaja Bit AS (Avita kirjastus)
Ilmumisaasta 2024
Keel Eesti
Kategooria Tervis ja elustiil